WEBTOR
Vítejte
Přihlásit se

ISIS popraví člověka tím že ho přejede tankem

Nejlepší videa

Díky za like! Podělte se se svými přáteli (Kopírujte adresy videa CTRL-C a CTRL-V)

URL

Rád vám toto video. Díky za zpětnou vazbu!

Je nám líto, pouze registrovaní uživatelé mohou vytvářet seznamy.
URL

Přidáno podle Admin v Popravy - Executions +18
9,044 Zobrazení

Popis

   ISIS popraví člověka tím že ho přejede tankem

Nové video vydané islámským státem ukazuje vojáka Syrské arabské armády DSP jak je přejet tankem ovládaného ISIS armádou . Video bylo zveřejněno 24 října 2015 a je pod názvem "jak potrestat nevěřícího nepřítele". Zároveň bylo uvedeno, že poprava byla vykonána v Vilájetů Homs, nebo Státu Homs v Sýrii v oblasti obsazené ISIS vojáky.

Ve videu v oranžové kombinéze je voják DSP prezidenta Bašára al Asada s kterým je nejprve natočen rozhovor, pak přichází poprava kdy je vězeň spoután pouty kde skáče před tankem.... Podle ISIS se muž přiznal že je vojákem DSP.

Podle syrské asociace pro lidská práva SOHR byl popravený muž Fadi Amr al-Zaydan, 19 let, pocházel z vesnice Sian v severním Latakii v Sýrii.

Později sociální média potvrzují totožnost al-Zaydana.

Celé video bez cenzůry je k dispozici výše nad článkem.

 

   ISIS Executes Man by Running Him Over With Tank

A new video purportedly released by the Islamic State shows an alleged soldier with the Syrian Arab Army (SAA) being run over by a tank driven by an ISIS militant. The video was released on October 24, 2015, and is titled “And If You Punish [An Enemy, Oh Believers], Punish With An Equivalent Of That With Which You Were Harmed.” It is stated to have been filmed in “Wilayat Homs”, or “State of Homs”, an ISIS-occupied region of Syria.

In the video, the alleged SAA soldier, who is allegiant to President Bashar al-Assad, is shown being interviewed by ISIS while dressed in an orange jumpsuit. According to ISIS, the man “confessed” to having run over dead bodies of Islamic State fighters with tanks. The footage then jumps to the man, shackled with a tank driving at him. He jumps in front of the tank track, perhaps to expedite his execution.

According to the Syrian Observatory for Human Rights (SOHR), the man killed was Fadi Amr al-Zaydan, 19, from the village of Sian in northern Latakia, Syria.

Later social media trends seems to confirm al-Zaydan’s identity, with various tributes shared online celebrating the murdered man’s life.

The full video is available above. Viewer discretion is advised.

 

poprava tankem

Komentáře zakázány.
RSS